what does steroids do to your body most home runs in a season without steroids what is gear steroids anabolic steroids price steroids reddit ronnie coleman before steroids gyno steroids

Krykieta ze Sri Lanki Chamika Karunaratne pochwalił Indie za pomoc w kryzysie gospodarczym i politycznym, w obliczu którego stoi naród wyspiarski.

„Indie są dla nas jak bratni kraj. Bardzo nam pomagają. Chciałbym im podziękować. Wiemy, że mamy duży problem i Indie zawsze nas wspierają. Mamy bogatą historię z Indiami. walczą, ale dzięki Indiom za wszystko i będziemy coraz lepsi” – powiedział krykiecista podczas rozmowy z ANI.

Sri Lanka boryka się z poważnym niedoborem paliwa i innych niezbędnych dostaw i znajduje się w agonii najgorszego kryzysu gospodarczego z gwałtownie rosnącą inflacją. Brak dostaw ropy zmusił szkoły i urzędy do zamknięcia do odwołania.

Warto zauważyć, że kraj wyspiarski ma również być gospodarzem turnieju krykieta Pucharu Azji 2022, ale kryzys wywołał pytania, czy impreza nadal będzie się tam odbywać.

Zmniejszona krajowa produkcja rolna, brak rezerw walutowych i deprecjacja lokalnej waluty podsycały niedobory.

Liczne kryzysy na Sri Lance zostały zaostrzone przez pandemię COVID-19, która doprowadziła do upadku kluczowego przemysłu turystycznego, który dostarcza walutę obcą na importowane paliwo i zaopatrzenie medyczne, i wstrząsnęła kryzysem łańcucha dostaw wywołanym wojną na Ukrainie.

Kryzys gospodarczy pogrąży rodziny w głodzie i ubóstwie – niektóre po raz pierwszy – zwiększając liczbę pół miliona osób, które według szacunków Banku Światowego spadły poniżej granicy ubóstwa z powodu pandemii.

Ten kryzys gospodarczy doprowadził również do kryzysu politycznego, w którym ludzie wyrażali swoją frustrację wobec rządu, co doprowadziło do rezygnacji prezydenta Gotabayi Rajapaksy ze stanowiska.

Premier Ranil Wickremesinghe został w piątek tymczasowo zaprzysiężony na prezydenta, a parlamentarzyści Sri Lanki mają rozpocząć proces wyboru nowego prezydenta w sobotę przed formalnym głosowaniem 20 lipca.

W obliczu kryzysu na Sri Lance, Indie przedłużyły w tym roku wsparcie w wysokości ponad 3,8 miliarda dolarów na poprawę poważnej sytuacji gospodarczej na wyspie, co jest wyrazem swojej polityki sąsiedztwa na pierwszym miejscu.

Indie nadal uważnie śledzą ostatnie wydarzenia na Sri Lance.

Indie wielokrotnie powtarzały, że stoją za mieszkańcami Sri Lanki, którzy starają się realizować swoje aspiracje do dobrobytu i postępu za pomocą demokratycznych środków i wartości, ustanowionych instytucji i ram konstytucyjnych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *