what does steroids do to your body most home runs in a season without steroids what is gear steroids anabolic steroids price steroids reddit ronnie coleman before steroids gyno steroids

Sri Lanka podnosi się z kolan

W 2022 roku Sri Lanka przyjęła ponad 700 000 turystów. Wszystko to pomimo trwającej trudnej sytuacji gospodarczej i politycznej w tym kraju, który wychodzi z najgorszego kryzysu gospodarczego od dziesięcioleci.

Oznacza to znaczny wzrost w porównaniu z okresem pandemii. Według Urzędu Rozwoju Turystyki Sri Lanki w 2021 r. liczba przyjazdów wyniosła poniżej 195 000.

W samym grudniu 2022 r. odnotowano 91 691 przyjazdów, co oznacza najwyższą liczbę przyjazdów w tym roku. Wśród nich dominowali turyści z Rosji (ponad 19 tys.) oraz Indii (ponad 17 tys.).

Jest to efekt prowadzonych przez Sri Lanka Tourism kampanii mających na celu odzyskanie zaufania branży turystycznej, zaniepokojonej wydarzeniami związanymi z kryzysem gospodarczym.

Sri Lanka, kraj liczący 22 miliony mieszkańców, przeżywa najgorszy kryzys gospodarczy od czasu uzyskania niepodległości w 1948 r., wywołany poważnym niedoborem rezerw walutowych. Od początku kwietnia na Sri Lance trwały protesty przeciwko rządowi, których powodem było nieradzenie sobie z kryzysem gospodarczym. Od kwietnia do lipca w tym wyspiarskim kraju panował chaos, na stacjach paliw tworzyły się wielokilometrowe kolejki, a zirytowani mieszkańcy wychodzili na ulicę.

We wrześniu Międzynarodowy Fundusz Walutowy ogłosił, że w ramach wstępnej umowy udzieli Sri Lance pożyczki w wysokości około 2,9 miliarda dolarów w ciągu czterech lat, aby pomóc temu wyspiarskiemu krajowi wyjść z najgorszego kryzysu gospodarczego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *