what does steroids do to your body most home runs in a season without steroids what is gear steroids anabolic steroids price steroids reddit ronnie coleman before steroids gyno steroids

Turystyka Sri Lanki wykorzystuje region Bliskiego Wschodu na arabskim rynku turystycznym

Otwarcie pawilonu turystycznego Sri Lanki w ATM odbyło się na stoisku Sri Lanki z udziałem między innymi ambasadora Sri Lanki w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, pani K.P.P Siriwardana.

To już 30 edycja targów Arabian Travel Market (ATM), która odbyła się w dniach 1-4 maja 2023 roku w Dubaju. Sri Lanka Tourism uczestniczyła w tym przełomowym wydarzeniu z 50 uczestnikami z branży turystycznej. Targi turystyczne odbyły się w Dubai World Trade Center (DWTC) pod hasłem „Praca w kierunku zera netto”. Jest to największe wydarzenie turystyczne, które zapewnia globalną ekspozycję, możliwości biznesowe i podróżnicze dla sektora turystycznego na Bliskim Wschodzie. W tym roku ATM odwiedziło 50 interesariuszy reprezentujących branżę turystyczną. Biuro Promocji Turystyki Sri Lanki (SLTPB) uczestniczy w tym wydarzeniu od 2003 roku wraz z przedstawicielami branży podróżniczej i turystycznej Sri Lanki. To jedne z najważniejszych i wiodących targów wpisujących się w promocyjny harmonogram Sri Lanka Tourisms.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *