what does steroids do to your body most home runs in a season without steroids what is gear steroids anabolic steroids price steroids reddit ronnie coleman before steroids gyno steroids

Pierwszy Disneyland w Azji Południowej, który powstanie w Hambantocie?

Stanowa Minister Turystyki Diana Gamage odwiedzi Stany Zjednoczone w przyszłym miesiącu, aby rozpocząć rozmowy na temat budowy pierwszego w Azji Południowej Disneylandu w Hambantocie.

Oświadczenie działu medialnego Gamage mówi, że minister stanu odwiedzi Burbank w Stanach Zjednoczonych w przyszłym miesiącu, aby omówić wstępne plany 18-miliardowej inwestycji na Sri Lance, po otrzymaniu zaproszenia od Walt Disney Company.

Została zaproszona przez Alexię S. Quadrani, Senior Vice President of Investor Relations w Walt Disney Company. Minister stanu wcześniej napisał do Walt Disney Company, zapraszając ich do założenia Disneylandu na Sri Lance.

„W odpowiedzi na twoją prośbę my w Walt Disney Company zgodziliśmy się odwiedzić Sri Lankę pod koniec listopada tego roku, aby przeprowadzić serię spotkań badawczych, aby zrozumieć wykonalność finansową utworzenia regionalnego Disneylandu w Hambantocie” – powiedział Quadrani w liście do Ministra Stanu. Delegacja Disneya spodziewana jest w listopadzie tego roku.

Quadrani powiedział, że choć nie jest w stanie podać dokładnych szczegółów, inwestycja wyniesie 16-18 miliardów dolarów. W oświadczeniu stwierdzono, że zapewniłoby to bardzo potrzebny zastrzyk finansowy dla Sri Lanki w celu złagodzenia kryzysu dolarowego.

Minister stanu Gamage powiedział również, że taka inwestycja byłaby korzystna dla wykorzystania dużej infrastruktury dostępnej w okolicy, w tym lotniska Mattala.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *