Zostać „rodzicem zoo” jest bardzo łatwo

„Program adopcji zwierząt” został uruchomiony przez Departament Narodowych Ogrodów Zoologicznych (Dehiwala Zoo), aby pomóc zrekompensować roczne koszty opieki nad zwierzętami w ogrodach zoologicznych z udziałem dorosłych i dzieci.

Jego dyrektor generalny, Thilak Premakantha, powiedział, że program został wdrożony w celu wsparcia ich zaangażowania, a także ich roli w ochronie zwierząt.

Głównym celem programu jest edukowanie społeczeństwa na temat znaczenia zwierząt i umożliwienie im bycia partnerami w ochronie zwierząt, a także zajęcie się tymi, którzy są zainteresowani pomocą zwierzętom w ogrodzie zoologicznym.

Zgodnie z programem wprowadzono osobne pakiety takie jak srebrny, złoty, diamentowy i platynowy.

Srebrny pakiet darowizny na poziomie adopcji wynosi od 200 000 do 300 000 rupii. Pakiet złoty będzie kosztował od 300 001 do 400 000 rupii indyjskich. Pakiet diamentów będzie stanowił darowiznę w wysokości od 400 001 do 500 000 rupii. Darowizna pakietu platynowego będzie przekraczać 500 000 Rs.

Pakiet srebrny obejmuje takie udogodnienia, jak zdjęcie adoptowanego zwierzęcia, spersonalizowany certyfikat adopcji, arkusz informacyjny z informacjami o gatunku, zaproszenie na specjalne wydarzenie oraz możliwość bezpłatnego zwiedzenia parku pod działem ogrodów zoologicznych dla ośmiu członków.

Złoty pakiet obejmuje zdjęcie adoptowanego zwierzęcia, spersonalizowane świadectwo adopcji, broszurę z informacjami o gatunku, zaproszenie na specjalne wydarzenie, dwie możliwości bezpłatnego zwiedzania parku funkcjonującego pod działem ogrodów zoologicznych dla ośmiu członków oraz trzy karnety samochodowe na cały rok.

Pakiet diamentowy zawiera zdjęcie adoptowanego zwierzęcia, spersonalizowany certyfikat adopcyjny, książeczkę z informacją o gatunku, zaproszenie na specjalną imprezę, trzy bezpłatne wizyty w parku funkcjonującym pod ogrodem zoologicznym dla ośmiu członków, karnet na pięć samochodów na rok, oprawiona fotografia Twojej rodziny wraz z zaświadczeniem o adopcji zwierzęcia, roczna wejściówka do zoo dla pięciu członków rodziny, 10% rabatu na sklep pamiątkowy i 50% rabatu na pakiety urodzinowe.

Pakiet platynowy obejmuje wszystkie udogodnienia wymienione w diamentach z ośmioma szansami na bezpłatne zwiedzanie parku pod ogrodem zoologicznym dla ośmiu członków, wydawane będą roczne karnety samochodowe bez limitu, a nazwisko osoby adopcyjnej będzie widoczne na wystawie.

Zwierzęta na liście to lwy morskie, zebry, żyrafy, czarne nosorożce, szympansy, orangutany, koty rybackie, strusie, emu, dzioborożce, lwy, słonie, tygrysy bengalskie, czarne jaguary, niedźwiedzie brunatne, hipopotamy nilowe, hipopotamy karłowate, kangury, kazuary, ary i gady.

Dyrektor generalny poprosił opinię publiczną o kontakt z zoo Dehiwala w celu uzyskania dalszych informacji na temat programu adopcyjnego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *