what does steroids do to your body most home runs in a season without steroids what is gear steroids anabolic steroids price steroids reddit ronnie coleman before steroids gyno steroids

Marynarka Sri Lanki ratuje ponad 100 Rohingya dryfujących po wzburzonym morzu

Marynarka Wojenna twierdzi, że na pokładzie trawlera, który prawdopodobnie pochodzi z Myanmaru i zmierza do Indonezji, znaleziono 104 osoby.

Marynarka Sri Lanki uratowała 104 Rohingya dryfujących u północnych wybrzeży kraju wyspiarskiego na Oceanie Indyjskim, powiedział urzędnik.

Dziesiątki tysięcy głównie muzułmańskich Rohingya cierpi trudności w ciasnych obozach dla uchodźców w Bangladeszu po tym, jak uciekli przed przemocą armii Birmy. Organizacja Narodów Zjednoczonych stwierdziła, że operacja wojskowa została przeprowadzona z „celem ludobójstwa” i prowadzi dochodzenie w sprawie urzędników z Birmy.

Wielu Rohingya w Bangladeszu i Mjanmie każdego roku ryzykuje życie, próbując dotrzeć do krajów Azji Południowo-Wschodniej, takich jak Malezja i Indonezja, na rozklekotanych statkach. Ich liczba gwałtownie wzrosła po pogarszających się warunkach w obozach i zeszłorocznym wojskowym zamachu stanu w Mjanmie.

Łódź została po raz pierwszy wykryta przez marynarkę wojenną Sri Lanki, gdy znajdowała się 3,5 mili morskiej (6,5 km) od brzegu.

W niedzielę wieczorem rozpoczęto operację poszukiwawczo-ratowniczą, aby ostatecznie odholować statek do północnego portu kraju wyspiarskiego, powiedział rzecznik marynarki wojennej, kapitan Gayan Wickramasuriya.

„Ludzie zostali przekazani policji” – powiedział agencji informacyjnej Reuters Wickramasuriya. „Policja przedstawi ich przed sędzią pokoju, który zadecyduje o kolejnym kroku”.

W oświadczeniu marynarki wojennej stwierdzono, że na pokładzie małego trawlera, który prawdopodobnie pochodził z Myanmaru i płynął do Indonezji, znaleziono problemy z silnikiem na wzburzonym morzu.

Wickramasuriya powiedział, że wśród uratowanych osób było 39 kobiet i 23 nieletnich. 80-letni mężczyzna, a także kobieta i jej dwoje dzieci, wszyscy cierpiący na drobne choroby, zostali przyjęci do szpitala.

W 2017 roku ponad 730 000 Rohingya uciekło do sąsiedniego Bangladeszu po represjach wojskowych w Mjanmie, które według świadków obejmowały masowe zabójstwa i gwałty.

Władze Mjanmy twierdzą, że walczyły ze zbrojną rebelią i zaprzeczają, że dokonywały systematycznych okrucieństw. Ale organizacje praw człowieka i media udokumentowały zabójstwa cywilów i palenie wiosek podczas represji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *