what does steroids do to your body most home runs in a season without steroids what is gear steroids anabolic steroids price steroids reddit ronnie coleman before steroids gyno steroids

Indie przygotowują się, gdy zbliża się cyklon Mandous, Sri Lanka zamyka szkoły

Indie przygotowują się na cyklon, który ma dotrzeć na ląd na południowo-wschodnim wybrzeżu około północy w piątek.

Władze wysłały prawie 400 pracowników pomocy humanitarnej w stanie Tamil Nadu i wezwały ludzi do zaopatrzenia się w niezbędne rzeczy i przygotowania się do przeniesienia się do schronów, gdy zbliża się cyklon Mandous.

Indyjska telewizja NDTV poinformowała, że w południowym stanie wydano ostrzeżenie przed ulewnym deszczem, a szkoły i uczelnie zostały zamknięte w 12 dystryktach, w tym w stolicy stanu Chennai.

Raport mówi, że od czwartkowej nocy w stanie występują niewielkie lub umiarkowane opady deszczu.

W sąsiedniej Sri Lance szkoły zostały zamknięte z powodu wysokiego poziomu zanieczyszczenia powietrza, gdy Mandous przechodzi przez jej wybrzeże, powodując silne wiatry i deszcze.

W głównym mieście Sri Lanki, Kolombo, oraz w innych miastach niebo stało się zachmurzone i zaczął padać sporadyczny deszcz.

Władze stwierdziły, że jakość powietrza w większości części kraju wyspiarskiego była niezdrowa, częściowo z powodu ekstremalnych warunków pogodowych. Zalecili, aby dzieci i osoby starsze pozostały w domach.

„Obecne zanieczyszczenie powstało w wyniku połączenia lokalnych zanieczyszczeń powietrza i transgranicznego zanieczyszczenia powietrza” – powiedziała National Building Research Organisation, agencja państwowa zajmująca się monitorowaniem środowiska i zarządzaniem ryzykiem.

„Ten stan można zaobserwować we wszystkich częściach Sri Lanki i ma tendencję do powodowania problemów zdrowotnych”.

Co najmniej dwie osoby zginęły, a kolejne dwie zostały ranne, gdy ulewne deszcze i wiatry nawiedziły wiele części Sri Lanki w ciągu ostatnich dwóch dni, według raportu The Associated Press.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *