what does steroids do to your body most home runs in a season without steroids what is gear steroids anabolic steroids price steroids reddit ronnie coleman before steroids gyno steroids

Sri Lanka zmienia slogan turystyczny

Sri Lanka zamierza porzucić swój aktualny slogan turystyczny “So Sri Lanka”.

Państwowe Biuro Promocji Turystyki Sri Lanki ogłosiło przetarg dla agencji kreatywnej w celu opracowania strategii i materiałów dla nowej globalnej kampanii promocyjnej i marketingowej w turystyce. Zgodnie z warunkami przetargu agencja kreatywna nie jest zobowiązana do zachowania dotychczasowego sloganu reklamowego w proponowanej kampanii.

Slogan “So Sri Lanka” został wprowadzony na rynek w 2018 roku, ale nie był poparty żadną odpowiednią kampanią promocyjną.

Do 2000 roku marka Sri Lanki koncentrowała się na słońcu, morzu i piasku, ale stopniowo otworzyła się na inne oferty, takie jak przyroda, kultura i przygoda.
Slogan przeszedł kilka zmian. Od “Krainy jak żadna inna” do “Sri Lanka – Wonder of Asia” w 2012 roku. Następnie w 2018 roku pojawił się “So Sri Lanka”, który skupiał się na zróżnicowanej ofercie Sri Lanki.

W ramach proponowanej kampanii Sri Lanka promowałaby swoją destynację na dziewięciu kluczowych rynkach – Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Indiach, Chinach, Australii, Rosji, na Bliskim Wschodzie i w Skandynawii.

Sri Lanka będzie gospodarzem targów MICE – EXPO 2023 w Kolombo w dniach 13-15 marca 2023 r.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *