what does steroids do to your body most home runs in a season without steroids what is gear steroids anabolic steroids price steroids reddit ronnie coleman before steroids gyno steroids

Sri Lanka na targach Milano BIT 2023

Na zaproszenie dyrektora generalnego Komitetu ds. Expo 2030, Giuseppe Scognamiglio, Sri Lanka wzięła udział w targach Milano BIT 2023, które odbyły się w Allianz MiCo w dniach 12-14 lutego 2023 r.

Według lokalnych mediów, frekwencja na targach BIT 2023 osiągnęła poziom sprzed pandemii, z ponad tysiącem wystawców z 45 krajów i 500 kupującymi uczestniczącymi w BIT International Tourism Exchange.

W ciągu trwania targów stoisko Sri Lanki zostało odwiedzone przez dużą liczbę gości, wśród których byli touroperatorzy, przedstawiciele biur podróży, dziennikarze, twórcy z mediów społecznościowych i blogerzy. Natomiast touroperatorzy, biura podróży i firmy ze Sri Lanki miały okazję nawiązać kontakty z partnerami branży turystycznej z Włoch i całego świata.

Minister turystyki Sri Lanki, Harin Fernando, uczestniczył w ceremonii otwarcia targów wraz z włoską minister turystyki Danielą Santanchè. Samo stoisko Sri Lanki zostało uroczyście otwarte kolorowym pokazem tańca tradycyjnego w wykonaniu zespołu tanecznego “Pradeep Wickramasinghe”. Minister został powitany na stoisku przez Konsula Generalnego Dilani Weerakoon, po czym nastąpiło zapalenie tradycyjnej lampy naftowej.

Minister Fernando uczestniczył również w Okrągłym Stole, gdzie toczyła się dyskusja na temat branży turystycznej i celów zrównoważonego rozwoju na następną dekadę.

Podczas BIT International Tourism Exchange minister Harin Fernando i delegaci spotkali się z przedstawicielami linii lotniczych Neos i ITA we Włoszech w celu negocjacji uruchomienia bezpośrednich lotów na Sri Lankę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *