Sri Lanka Tourism organizuje wycieczkę dla filipińskich touroperatorów

Biuro Promocji Turystyki Sri Lanki (SLTPB) we współpracy z ambasadą Sri Lanki w Manili zorganizowało wycieczkę zapoznawczą dla dziewięciu filipińskich touroperatorów, która odbyła się w dniach od 29 marca do 6 kwietnia 2023 roku.

Celem wycieczki było zwiększenie świadomości na temat Sri Lanki jako celu podróży oraz ustanowienie połączeń między biurami podróży ze Sri Lanki, a biurami podróży z Filipin.

Wycieczka zapoznawcza obejmowała wizyty w różnych miejscach turystycznych, takich jak Sigiriya, Kandy, Nuwara Eliya, Yala, Galle, Bentota i Kolombo, prezentując różnorodną ofertę Sri Lanki, w tym luksusowe kurorty, piękne plaże, dziką przyrodę, starożytne miejsca dziedzictwa kulturowego i renomowana kuchnię.

Jedną z głównych atrakcji była wizyta w starożytnej fortecy skalnej Sigiriya, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Uczestnicy odwiedzili także Sri Dalada Maligawa (Świątynię Świętej Relikwii Zęba), a wieczorem bawili się podczas pokazu kulturalnego Udarata. Ponadto przeprowadzono sesję B2B między biurami podróży ze Sri Lanki, a filipińskimi agencjami turystycznymi w celu ugruntowania pozycji Sri Lanki na Filipinach jako preferowanego celu podróży.

Inicjatywa SLTPB i Ambasady Sri Lanki na Filipinach jest krokiem w promowaniu branży turystycznej Sri Lanki i poszerzaniu jej zasięgu rynkowego. Wycieczka zapoznawcza zapewniła filipińskim touroperatorom bezpośrednie doświadczenie w zakresie oferty turystycznej Sri Lanki i była okazją do nawiązania partnerstwa biznesowego z biurami podróży ze Sri Lanki.

One thought on “Sri Lanka Tourism organizuje wycieczkę dla filipińskich touroperatorów

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *