what does steroids do to your body most home runs in a season without steroids what is gear steroids anabolic steroids price steroids reddit ronnie coleman before steroids gyno steroids

Ostrzeżenie o silnych wiatrach i wzburzonym morzu

Departament Meteorologii wydał zalecenie dotyczące silnych wiatrów i wzburzonego morza dla głębokich i płytkich obszarów morskich od Batticaloa do Mannar przez Trincomalee i Kankasanthurai.

Mówi się, że obszar niskiego ciśnienia na południowym wschodzie Sri Lanki nasilił się jeszcze bardziej i przesunie się w kierunku wyspy.

Prędkości wiatru będą wynosić 50-55 km/h i mogą wzrosnąć do 60 km/h na obszarach morskich pomiędzy (07N – 17 N) i pomiędzy (79E – 87E).

Na obszarach nadmorskich można również spodziewać się ulewnych deszczy lub burz z piorunami i bardzo wzburzonych lub wzburzonych morza.

Istnieje możliwość, że przybrzeżne obszary morskie u wybrzeży rozciągające się od Trincomalee do Mannar przez Kankasanturai mogą doświadczać wezbrań ze względu na działanie fal o wysokości (2,5-3,0) m.

Społecznościom marynarki wojennej i rybakom zaleca się, aby nie zapuszczały się na obszary morskie u wybrzeży rozciągające się od Batticaloa do Mannar przez Trincomalee i Kankasanturai (07N-17N, 79E-87E) dalej.

Tym, którzy przebywają w wyżej wymienionych regionach morskich, zaleca się powrót na wybrzeże lub natychmiastową przeprowadzkę do bezpieczniejszych obszarów.

Społeczności rybackie i marynarki wojennej proszone są o zwrócenie uwagi na przyszłe prognozy wydawane przez Departament Meteorologii w tym zakresie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *