what does steroids do to your body most home runs in a season without steroids what is gear steroids anabolic steroids price steroids reddit ronnie coleman before steroids gyno steroids

Prezydent inauguruje festiwal „Buddha Rashmi” Vesak

Prezydent Ranil Wickremesinghe zainaugurował festiwal Vesak „Buddha Rashmi”, który jest organizowany w związku z narodowym świętem Vesak zorganizowanym przez świątynię Hunupitiya Gangarama w Kolombo.

Vesak to po syngalesku nazwa najważniejszego buddyjskiego święta obchodzonego w wielu azjatyckich krajach, w tym na Sri Lance.

Podczas inauguracji Prezydent zapalił świece, aby zaznaczyć początek Vesak i wziął udział w wydarzeniu „Bhakthi Gee”. Następnie ofiarował kwiaty posągowi Buddy i uczestniczył w rytuałach religijnych w świątyni Gangarama.

Prezydent dokonał również wpisu w księdze pamiątkowej w sali wystawowej poświęconej dziedzictwu buddyjskiemu. Później odwiedził świątynię Gangarama i otrzymał błogosławieństwa od Czcigodnego Kirinde Assaji Thera, głównego administratora świątyni.

Festiwal Vesak „Buddha Rashmi” odbywa się w dniach 5-7 maja 2023 r. Planowanych jest wiele wydarzeń prezentujących m.in. dziedzictwo kulturowe i narodowe. Władze przewidują z tej okazji dużą liczbę turystów, których celem jest sam festiwal Vesak i związane z nim działania na całej wyspie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *