Królowa polskiego popu DODA odwiedziła Sri Lankę

Sri Lanka Tourism gościła popularną polską celebrytkę Dorotę Rabczewską, lepiej znaną jako DODA.

Odwiedziła Ona Sri Lankę w celu jej wypromowania i stworzenia świadomości na temat Sri Lanki oraz jej licznych możliwości podróżowania i wypoczynku. Towarzyszył jej narzeczony Dariusz Pachut, a przebywali na wyspie od 6 kwietnia do 20 kwietnia 2023 roku, ciesząc się każdą chwilą pobytu odwiedzając kultowe atrakcje turystyczne. Ich pobyt ułatwiły Anantara Peace Haven Tangalle, chaty Uga Chena, Nine Sky by Tear drop, 98 Acres i Shangrila Colombo. Po przybyciu na Sri Lankę zostali bardzo ciepło przyjęci przez urzędników ds. Turystyki. Goście byli zafascynowani niesamowitą gościnnością i serdecznością Sri Lanki. Podczas pobytu odwiedzili wiele miejsc takich jak fort Galle, Udawalawa, Athathuru Sewana, Ridiyagama, Yala czy Flying Ravana i byli zachwyceni bogatymi zasobami kulturowymi, naturalnymi i historycznymi, które oferuje Sri Lanka.

Komentowali również pyszną lankijską kuchnię, a Doda podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat wizyty na Sri Lance w ekskluzywnym wywiadzie dla Sri Lance. Szczegóły jej wizyty na Sri Lance rozeszły się po wszystkich polskich kanałach telewizyjnych, mediach społecznościowych a we wszystkich polskich gazetach ukazało się około 40-45 artykułów na temat jej wizyty. Jest znaną polską piosenkarką i autorką tekstów, aktorką, producentką, a także otrzymała potrójną platynę, 6 platynowych i 5 złotych certyfikatów za sprzedaż swoich albumów i singli w Polsce.

Odnosząc się do swojej wizyty na Sri Lance, Doda powiedziała, że uwielbia podróżować i poznawać świat oraz nową kulturę, wspominając, że jest to jej ulubiony sposób spędzania wolnego czasu. Jej pierwszym wrażeniem ze Sri Lanki był upał tropików i gorący klimat. Jako jedne z najciekawszych przeżyć podczas pobytu określiła, zwiedzanie świątyń, zwierzęta, które normalnie widzą w zoo żyją tu na wolności, wspaniałe jedzenie i gorący ocean, bo polskie morze jest bardzo zimne . Szczególnie zainteresowała się pikantnym jedzeniem ze Sri Lanki i powiedziała, że bardzo lubi curry. Zarówno ona, jak i jej partner z radością poznali smak i owoce, które nie rosną w Polsce, takie jak Jack Fruit, Sugar Apple i Mango. Każdego dnia podczas jej pobytu jej fani mieli dostęp do relacji na żywo na jej Instagramie. W rezultacie większość obywateli Polski wyraziła zainteresowanie odwiedzeniem Sri Lanki po obejrzeniu filmów, które umieściła w mediach społecznościowych. Jednym z ich ulubionych zajęć podczas pobytu była wędrówka do wodospadu i zabawa w wodzie przez cały dzień.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *